Firma Finnstone Sp. z o.o. istniej na rynku od 1999 r. W naszej działalności postawiliśmy na specjalizację i szybkość działania. Będąc przedstawicielem grupy największych fińskich kamieniołomów mamy możliwość realizacji regularnych dostaw bloków granitowych.

Zapewnienie ciągłości dostaw materiału i jego powtarzalność jest istotnym czynnikiem pozwalającym sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku. Właściwy serwis w zakresie przed i po sprzedaży bloków sprzyja kreowaniu wizerunku naszej firmy. Stałe, systematyczne dostawy oraz ciągły dostęp do materiału pozwala nam zrealizować sprzedaż bloków granitowych bezpośrednio z naszych placów składowych:
PIŁAWA GÓRNA k Dzierżoniowa, ul. Sienkiewicza 4 ( teren firmy EGA)
FILIPÓW k. Suwałk Plac Stefana Batorego 13
SZCZECIN Port Bytomska 7
GDAŃSK Port

Łączna ilość materiału zgromadzonego na placach składowych waha się od 2 do 4 tysięcy ton bloków granitowych we wszystkich oferowanych rodzajach.

Przed realizacją sprzedaży bloków granitowych staramy się poznać potrzeby klienta oraz zidentyfikować cel wykorzystania materiału. Różnorodność oferty umożliwia nam sprzedaż materiału, który znajduje zastosowanie w wyrobach nagrobkowych, galanterii kamieniarskiej oraz w całej gamie wyrobów budowlanych.
Pozostając do Państwa dyspozycji zapraszamy do współpracy, w której najwyżej cenimy, każdego Klienta a stałe kontakty i długoterminowa współpraca jest dla nas największą satysfakcją.
W naszej ofercie poza granitami fińskimi oferujemy również norweskie LABRADORY, IMPALĘ z RPA oraz bloki indyjskie.

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Web projekt